DESIGNOVÝ KURZ: Stříbrný šperk

4h workshop výroby šperků s designérkou Máriou Kobelovou v centru Prahy 

maria kobelova_ studio (2)maria kobelova_ vosk modelace(6)maria kobelova_ vosk odlitkymaria kobelova_usus_kolekce (4)smetanaQ_interierymaria kobelova_ sofa_kolekce(2)newsletter-darkovypoukaz-1
Unikátní možnost vyzkoušet si výrobu vlastního stříbrného šperku.

Každý účastník si sám za instrukcí zkušené šperkařky může vytvořit až dva vlastní šperky. Vyzkouší si základy šperkařských metod, které jsou profesionálně používané, všechny postupy jsou upraveny tak, aby je zvládl i úplný začátečník. Designérka vás v ateliéru v centru Prahy seznámí s její vlastní tvorbou a pomůže vám najít vaši vlastní inspiraci pro realizaci vlastnoručně vyrobeného šperku.

TERMÍN: ÚNOR 2020

KDE: Praha 1 – Staré Město

CENA: 4000,- Kč

KAPACITA: max. 4 osoby, vhodné pro dospělé.

Aby se workshop konal je potřeba obsadit minimálně třemi účastníky, v případě že nebude tato kapacita naplněna, zašleme dopředu email s novým termínem.

Lektorkou workshopu je designérka Mária Kobelová. 

V ceně workshopu je výroba dvou šperků o celkové hmotnosti do 10g. Jakékoliv úpravy šperku navíc se účtují zvlášť. Například pokud si budete přát šperk pozlatit či jinak povrchově upravit, nechat zasadit briliant. Podrobný ceník bude k dispozici přímo na místě workshopu. Během workshopu si vyrobíte model šperku z vosku, který se po workshopu odlije. Dále si můžete osvojit struktury na šperku z kolekce autorky a vytvořit tak jedinečný kousek. Jakmile bude šperk hotový, budeme vás kontaktovat.

NA JAKKÝKOLIV KURZ NEBO WORKSHOP OD NÁS LZE VYSTAVIT DÁRKOVÝ POUKAZ, PŘI OBJEDNÁVCE NAPIŠTE DO OBJEDNÁVKY JMÉNO OBDAROVANÉ/HO A MY VÁM HO ZAŠLEME.

4,000.00 Kč

Jen 2 skladem

Program:

14:00 – 18:00 výroba šperků s designérkou Máriou Kobelovou

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “DESIGNOVÝ KURZ: Stříbrný šperk”