Šperkařský KURZ: Mária Kobelová

4h workshop výroby šperků s designérkou Máriou Kobelovou v centru Prahy 

maria kobelova_ studio (2)maria kobelova_ vosk modelace(6)maria kobelova_ vosk odlitkymaria kobelova_usus_kolekce (4)smetanaQ_interierymaria kobelova_ sofa_kolekce(2)IMG_4526IMG_4519IMG_4522IMG_4532IMG_4539IMG_4542newsletter-darkovypoukaz-1
Unikátní zážitek, v rámci kterého si vlastnoručně vyrobíte stříbrný šperk.

Kurz obsahuje výrobu až dvou šperků, během které si účastníci vyzkouší profesionální techniky pod vedením zkušené šperkařky. Úvodem si představíte práci designérky, ze které bude vycházet první ze šperků, seznámíte se s šperkařským pracovním stolem, krásným ateliérem v centru Prahy a jedinečným výhledem na Pražský hrad.

TERMÍN: září

KDE: Praha 1 – Staré Město

CENA: 4300,- Kč

KAPACITA: max. 4 osoby, vhodné pro dospělé.

Aby se workshop konal je potřeba obsadit minimálně dvěma účastníky, v případě že nebude tato kapacita naplněna, zašleme dopředu email s novým termínem.

Lektorkou workshopu je designérka Mária Kobelová. 

V ceně workshopu je výroba šperků o celkové hmotnosti do 10g stříbra. Nadstandardní kovy, kameny a další se účtují zvlášť, není problém se na nich dohodnout na místě se šperkařkou. Během workshopu si vyrobíte model šperku z vosku, který se po workshopu odlije. Dále si můžete osvojit struktury na šperku z kolekce autorky a vytvořit tak jedinečný kousek. Jakmile bude šperk hotový, budeme vás kontaktovat.

NA JAKKÝKOLIV KURZ NEBO WORKSHOP OD NÁS LZE VYSTAVIT DÁRKOVÝ POUKAZ, PŘI OBJEDNÁVCE NAPIŠTE DO OBJEDNÁVKY JMÉNO OBDAROVANÉHO.

4,300.00 Kč

Jen 2 skladem

Program:

14:00 – 18:00 výroba šperků s designérkou Máriou Kobelovou

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Šperkařský KURZ: Mária Kobelová”