Šperkařský KURZ: Hana Polívková – přidáváme další termín

3,5h kurz stříbrného šperku s Hanou Polívkovou v centru Prahy 

408-hana-polivkova77_ostatní126hanka1Hanka376_ostatní11Hanka4při prácinewsletter-darkovypoukaz-1smetanaQ_interiery
Jedinečná příležitost vytvořit si stříbrný šperk dle vlastního návrhu.

V rámci kurzu si každý účastník vytvoří až dva unikátní šperky dle vlastní idey za doprovodu zkušené designérky a šperkařky Hanky Polívkové. Hanka vás v ateliéru v centru Prahy seznámí s vlastní tvorbou a pomůže vám najít vaši cestu pro realizaci vlastnoručně vyrobeného stříbrného prstenu.

 

TERMÍN: DUBEN/KVĚTEN 2020

KDE: Praha 1 – Staré Město

CENA: 3500,- Kč

KAPACITA: max. 4 osoby, vhodné pro dospělé.

Aby se workshop konal je potřeba obsadit minimálně třemi účastníky, v případě že nebude tato kapacita naplněna, zašleme dopředu email s novým termínem.

Lektorkou workshopu je šperkařka Hana Polívková. 

V ceně workshopu je výroba dvou prstenů – jeden ze stříbra o celkové hmotnosti do 10g a druhý z mědi. Jakékoliv úpravy šperku navíc se účtují zvlášť. Například pokud si budete přát šperk ze zlata, zasadit kámen nebo pozlatit stříbro žlutým či růžovým zlatem. Na ceny tohoto nadstandardu se neváhejte zeptat přímo šperkařky na místě. Během workshopu si vyrobíte modely šperků z mědi, jeden si hned odnesete, druhý se zaformuje a po workshopu odlije. Jakmile bude stříbrný šperk hotový, budeme vás kontaktovat.

NA JAKKÝKOLIV KURZ NEBO WORKSHOP OD NÁS LZE VYSTAVIT DÁRKOVÝ POUKAZ, PŘI OBJEDNÁVCE NAPIŠTE DO OBJEDNÁVKY JMÉNO OBDAROVANÉ/HO A MY VÁM HO ZAŠLEME.

3,500.00 Kč

Skladem

Program:

14:00 – 17:30 výroba šperků s designérkou Hanou Polívkovou

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Šperkařský KURZ: Hana Polívková – přidáváme další termín”