NOVINKA: Kurz pečení domácího kváskového chleba na statku

Chléb ze sálavého ticha v prostředí typického severočeského statku

kurz pečení chleba Dovýroby -podstávkové staveníkurz pečení chleba Dovýroby- podstávkové staveníkurz pečení chleba Dovýroby- domácí houskykurz pečení chleba Dovýrobykurz pečení chleba Dovýrobypeceni-chleba-2

Netradiční jednodenní výrobní kurz, která vás vrátí o několik století zpět!

Unikátní zážitkový pekařský kurz s autentickou atmosférou poklidného severočeského statku.
V průběhu kurzu věnovaném získání zdatností při výrobě a pečení kváskového chleba v chlebové renesanční peci vytápěné dřevem.

Pekárna pojme maximálně šest dospělých zvědavých pekařů plus 2 děti. Z kurzu si odnesete pečivo pro sebe, rodinu i své přátele.

Naše hodnocení: “Děkujeme naší klientce Viole, která nám doporučila se zajet podívat na statek k paní Šárce na sever Čech a upéct si vlastní kváskový chléb. Byl to opravdu zážitek – bez signálu a ústředního topení, jen spousta domácích zvířat a vesnické pohody sálající z velké renezanční pece. Doporučujeme hlavně jako teambuilding pro firmy, ale i rodiny a jednotlivce.”

Kurz je vhodný pro jednotlivce, firmy i rodiny s dětmi.

KDY: sobota 26.5.  2018 od 10:00 (délka cca do 15.30)

KDE: Liberecko – Frýdlant, přesné instrukce zašleme emailem

DOPRAVA: vlastní

Cena 1 200 Kč pro osobu zahrnuje kurz pečení chleba, oběd a občerstvení z místních produktů a vlastnoručně upečený a křupavý bochník chleba na doma.

V případě objednávky 5 avíce míst najednou sleva 5%. 

1,200.00 Kč

Zrušit výběr

Program:

10:00 – 15:30 Naučíte se chleba zadělávát, hlídat kynutí, formovat, naložit a vyhřát pec na správnou teplotu, naložíte si svůj chléb do pece a vyndáte si ho

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “NOVINKA: Kurz pečení domácího kváskového chleba na statku”