LETNÍ ZÁŽITEK: Pečení domácího chleba na statku

Autentický výrobní zážitek pro celou rodinu v prostředí typického severočeského statku

letni_kurz_zazitek_peceni_domaci_chleba_dovyroby7peceni-chleba-2letni_kurz_zazitek_peceni_domaci_chleba_dovyroby9letni_kurz_zazitek_peceni_domaci_chleba_dovyroby11letni_kurz_zazitek_peceni_domaci_chleba_dovyroby5

Autentický jednodenní výrobní kurz, který vás vrátí o několik století zpět.

Unikátní zážitkový pekařský kurz s atmosférou poklidného severočeského statku.
V průběhu kurzu se naučíte upéct tradiční kváskový chléb v  renesanční peci vytápěné dřevem.

Kurz je vhodný pro jednotlivce, firmy i rodiny s dětmi.

KDY: sobota od 10:00 (délka cca do 15.30)
O PRÁZDNINÁCH SE KONÁ V TĚCHTO TERMÍNECH: 14. 7., 21. 7., 28. 7., 4. 8., 11. 8., 18.8., 25. 8.

Ocitnete-li se jako skupinka alespoň 3 osob a nevyhovuje vám uvedený termín, ozvěte se na kata@dovyroby.cz, domluvíme tak, aby vám termín vyhovoval.

KDE: Liberecko – Frýdlant, přesné instrukce zašleme emailem
DOPRAVA: vlastní
CENA: 1200 Kč

Pekárna pojme maximálně pět dospělých zvědavých pekařů plus 2 děti. Minimální počet osob na jednom termínu je 3, při menší počtu než 3 osoby není možné kurz realizovat a dohodneme se na jiném termínu.

Cena 1 200 Kč pro osobu zahrnuje 5,5 h kurz pečení chleba, oběd a občerstvení z místních produktů a vlastnoručně upečený a křupavý bochník chleba na doma.

V případě objednávky 5 avíce míst najednou sleva 5%. Prosím napište nám o promo kód na slevu v případě objednávky 5 a více míst najednou.

Naše hodnocení: „Děkujeme naší klientce Viole, která nám doporučila se zajet podívat na statek k paní Šárce na sever Čech a upéct si vlastní kváskový chléb. Byl to opravdu zážitek – bez signálu a ústředního topení, jen spousta domácích zvířat a vesnické pohody sálající z velké renezanční pece. Doporučujeme hlavně jako teambuilding pro firmy, ale i rodiny a jednotlivce.“

1,200.00 Kč

Zrušit výběr

Program:

10:00 – 15:30 Naučíte se chleba zadělávát, hlídat kynutí, formovat, naložit a vyhřát pec na správnou teplotu, naložíte si svůj chléb do pece a vyndáte si ho, domů si odvezete přírodní kvásek, několik ručně vyrobených pecnů chleba a housek.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “LETNÍ ZÁŽITEK: Pečení domácího chleba na statku”