LETNÍ SPECIÁL: Noc na statku s autentickým zážitkem

Autentická zážitková noc na statku pro celou rodinu

peceni-kvaskoveho-chleba_kurz-dovyroby-1letni_kurz_zazitek_peceni_domaci_chleba_dovyroby6letni_kurz_zazitek_peceni_domaci_chleba_dovyroby8letni_kurz_zazitek_peceni_domaci_chleba_dovyroby2letni_kurz_zazitek_peceni_domaci_chleba_dovyroby7

Kurz pečení chleba s návštěvou mlýna a přespáním na statku

Vlastnoručně zadělat a upéct kváskový chléb v renezanční peci, navštívit vesnický mlýn, strávit noc pod širou oblohou v romantické zahradě v klidném prostředí severočeského statku, kde už jen lišky dávají dobrou noc. Ráno Vás čeká kromě kohoutího budíčku i vesnická snídaně z domácích produktů.
Kurz je vhodný pro jednotlivce, firmy i rodiny s dětmi.
KDY: sobota 28.7. 2018 od 10:00 do neděle 29.7. 2018 do 10:00
KDE: Liberecko – Frýdlant, přesné instrukce zašleme emailem
DOPRAVA: vlastní
CENA: 1900 Kč

Pekárna pojme maximálně pět dospělých zvědavých pekařů plus 2 děti. Minimální počet osob na jednom termínu je 3, při menší počtu než 3 osoby není možné kurz realizovat a dohodneme se na jiném termínu.

Cena 1 900 Kč pro osobu zahrnuje 5,5 h kurz pečení chleba, občerstvení z místních produktů a vlastnoručně upečený a křupavý bochník chleba na doma, návštěvu mlýna, večerní oheň, vyprávění o historii místa, snídani.

V případě objednávky 5 avíce míst najednou sleva 5%. Prosím napište nám o promo kód na slevu v případě objednávky 5 a více míst najednou.

Náš nejnovější zážitek, který je plný léta, přírody, vůní a dobrého jídla. Potkáte tu jen spoustu domácích zvířat a zažijete autentickou vesnické pohody sálající nejen z velké renezanční pece, ale i paní majitelky.

1,900.00 Kč

Skladem

Program:

10:00 sobota – 10:00 neděle kurz pečení chleba s lehkým obědem, odpolední návštěva mlýna, večerní oheň s večeří, vyprávění o historii místa, přespání na zahradě, snídaně v neděli ráno

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “LETNÍ SPECIÁL: Noc na statku s autentickým zážitkem”