dovýroby NÁBYTKU

Příroda, dřevo, výroba, nábytek, interiéry.

img_9263NABYTEK-1img_8136NABYTEK-2img_8150img_8386img_8141DSC06956img_8143prohlidka DevotaDSC06884
Baví tě interiéry. Chceš se dozvědět pár tipů ze zákulisí výroby dřeva?  Například jaký je rozdíl mezi MDF, laminem, překližkou a masivem? Jak si vybrat ten správný kus stromu na svůj nábytek? A kde ho skladovat?

Tento výlet udělá radost architektům, interiérovým designérům, ale potěší i ženu, která si  zařizuje domácnost a potřebuje načerpat inspiraci. Vhodný je též pro člověka, který se zajímá o kvalitní řemeslnou a designovou výrobu. 

Program zahrnuje návštěvu výroben designového i zakázkového nábytku a kuchyní Lugi, manufaktury vyrábějící dětský nábytek Devoto a studia Gubi Design, které se pyšní velkou kolekcí skandinávského nábytku. Nakonec navštívíme i galerii současného umění Art.to. Celý program se bude odehrávat v krásně industriálním Areálu libčických Šroubáren.

“LÁSKA K DŘEVU V NÁS BYLA VŽDYCKY, K ŘEMESLU JSME MUSELI DOZRÁT. VĚNOVAT SE PROFESIONÁLNÍMU NÁBYTKÁŘSTVÍ JSME SE ROZHODLI AŽ POTOM, CO JSME ZÍSKALI ŽIVOTNÍ NADHLED A ZKUŠENOSTI Z JINÝCH OBORŮ.” DEVOTO

Doprava je tentokrát romanticky vlakem. Do Libčice je to totiž krásná projížd’ka z pražského kolem vody. Nemusíte se bát, že budeme muset chodit dlouhé vzdálenosti, zastávka je přímo u Areálu Šroubáren. Potěšíme tě i lahodná svačinovým balíčkem, který nahradí oběd.

Pojed’ se s námi inspirovat pro tvorbu interiérů, setkejte se přímo s českými výrobci nábytku a novými materiály.

http://www.lugi.cz/cs

http://www.devoto.cz

https://gubidesign.cz/cs/

990.00 Kč

Zrušit výběr

Program:

8:40 sraz u vchodu do vestibulu Masarykova nádraží, Praha

10:00 – 14:30 návštěva dílen Devoto, Lugi a na závěr prohlídka showroomu Uhelný mlýn

15:30 přibližný příjezd zpět na Masarykovo nádraží

2 recenze k dovýroby NÁBYTKU

  1. :

    Děkuji za příjemný výlet. Akce byla po všech stránkách poučná, ať už nahlídnutí po pokličku skvěle fungujících firem, tak i krásný prostor galerie. Perfektní bylo zajištěné občerstvení i pohodlná cesta vlakem. A co velmi oceňuji bylo, že ani náznakem nebylo nikomu podbízeno nějaké zboží.

  2. :

    Rozdílnost jednotlivých dílen, výklad a osobnost pana Peřiny, neformálnost (nepřipadala jsem si jako na “oficiální” prohlídce, ale opravdu trochu jako v zákulisí). Stejnou měrou se mi líbil Uhelný Mlýn – paní Andrea je pro věc zapálená, příjemně vypráví a prostory jsou samozřejmě úchvatné.

Přidat recenzi