WORKSHOP se šperkařkou Eliškou Lhotskou / STŘÍBRO

3h workshop výroby šperků s designérkou šperku Eliškou Lhotskou v centru Prahy 

kurz-zazitek-dovyroby-sperky-eliska-lhotska_5lhotska_sperk_dovyroby_zari_2018-12lhotska_sperk_dovyroby_zari_2018-20lhotska_sperk_dovyroby_zari_2018-18newsletter-darkovypoukaz-1
Unikátní možnost vyzkoušet si výrobu vlastního stříbrného šperku.

Každý účastník si sám za instrukcí zkušené šperkařky může vytvořit až dva vlastní šperky. Vyzkouší si základy šperkařských metod, které jsou profesionálně používané, všechny postupy jsou upraveny tak, aby je zvládl i úplný začátečník. Designérka vás v ateliéru seznámí s její vlastní tvorbou a pomůže vám najít vaši vlastní inspiraci pro realizaci vlastnoručně vyrobeného šperku.

TERMÍN NA DOTAZ

Při objednávce napiště vybraný termín do poznámky.

KDE: Praha – Holešovice

CENA: 5000,- Kč

KAPACITA: max. 4 osoby, vhodné pro dospělé.

Aby se workshop konal je potřeba obsadit minimálně třemi účastníky, v případě že nebude tato kapacita naplněna, zašleme dopředu email s novým termínem.

Lektorkou workshopu je designérka Eliška Lhotská. Eliška vzkazuje každému zájemci o workshop, že nemusí být připraven, jelikož ráda v lidech probouzí tvořivost a motivaci k tvorbě vlastníma rukama.

V ceně workshopu je výroba dvou šperků o celkové hmotnosti do 10g. Jakékoliv úpravy šperku navíc se účtují zvlášť, například pokud si přejete šperk pozlatit, nechat zasadit do šperku kamínek či perličku, podrobný ceník bude k dispozici přímo na místě workshopu. Během workshopu si vyrobíte 2 modely šperků z vosku, které se po workshopu odlijí, také si můžete vyzkoušet práci s pilkou nebo letování. Jakmile bude šperk hotový, budeme vás kontaktovat, k vyzvednutí bude v ateliéru Elišky Lhotské na Praze 7, a to od úterý do čtvrtka mezi 16:00 – 18:00 nebo si jej můžete nechat zaslat poštou. Poštovné a materiál na šperky těžší než 10g není součástí ceny workshopu.

NA JAKKÝKOLIV KURZ NEBO WORKSHOP OD NÁS LZE VYSTAVIT DÁRKOVÝ POUKAZ, PŘI OBJEDNÁVCE NAPIŠTE DO OBJEDNÁVKY JMÉNO OBDAROVANÉ/HO A MY VÁM HO ZAŠLEME.

5 out of 5 based on 1 customer rating
(Hodnocení: 1)

5,000.00 Kč

Není skladem

Program:

18:00 – 21:00 výroba šperku s designérkou Eliškou Lhotskou

1 review for WORKSHOP se šperkařkou Eliškou Lhotskou / STŘÍBRO

  1. 5 out of 5

    :

    Mně to strašně bavilo a moc ráda přijdu ještě jednou….., příště si ráda si vyzkouším techniky, které jsem minule nestihla, třeba ten druhý měkčí vosk. 🙂

Přidat recenzi