dovýroby PRAGOVKA Praha

Design i řemeslo, co se dělá srdcem.❤️ I po nocích. V bývalé továrně na auta.
Snímek obrazovky 2017-04-10 v 1.54.14IMG_6985Snímek obrazovky 2017-04-10 v 1.27.17IMG_7018IMG_7028Snímek obrazovky 2017-04-10 v 1.29.02IMG_6751
Industriální prostory, řemeslné i designové dílny a ateliéry. Věci, co se dělají srdcem.❤️ I po nocích.
Unikátní prohlídka s týmem Dovýroby, která se koná jen jednou ročně, do míst kam se běžně nedostanete.

Zažij unikátní atmosféru památkově chráněných prostor pražské Pragovky! Co tě čeká? Zážitky, co jinde nezažiješ. Prohlídka prostor, které pro svou atmosféru využívají k natáčení nejen Česká televize, ale i mnohé módní magazíny na focení.

Zažij ukázku výrobyporcelánovém ateliéru známé designérky Pavly Vachunové, která tvoří pod značkou Tyformy. Chceš se dozvědět, jaký je rozdíl mezi českým porcelánem a tím čínským? S jakými starostmi/radosmi se Pavla běžně potýká? Co ji inspiruje k tvorbě? A co nového chystá?

“Pracovat se dřevem jsem se vyučil až v dospělosti. Byla to nutnost začít tvořit něco rukama. Předtím jsem dělal šéfredaktora časopisu Kenvelo.” říká Daniel Tůma z ekologické truhlářské dílny Woodcock.

Ekologická truhlářská dílna se dá dělat i jinak, důkazem je Daniel Tůma z Woodcocku. Daniel pracuje s příběhem dřeva, recykluje staré dřevo a jeho nábytek tak může vyprávět příběhy. Vyrábí na zakázku nádherné stoly, police a další doplňky ze dřeva. A krásně vypráví o své práci. To se musí zažít.

Lze darovat i jako dárek, napište si o dárkový poukaz. 🙂 

Historiské prostory, které dnes slouží jako kreativní ateliéry pro umělce a designéry http://www.pragovka.com/

Porcelánový ateliér známé designérky Pavly Vachunové http://tyformy.cz/

I truhlářská dílna se dá pojmout jinak http://www.woodcock.cz

5 z 5 založeno na 1 hodnocení zákazníka
(Hodnocení: 1)

690.00 Kč

Program:

18:00 – 21:00prohlídka historicky chráněných budov Pragovky s povídáním o historii tohoto místa, návštěva dvou designových výrobních ateliérů s ukázkou výroby.

1 recenze k dovýroby PRAGOVKA Praha

  1. 5 z 5

    :

    Díky za skvělý večer na Kolbence! Bylo to parádní a těším se na další vaše akce!

Přidat recenzi