Kdo jsme

Napsali o nás

Dovýroby je neobyčejná forma výletů, workshopů a přednášek pro širokou veřejnost, školy a firmy. 

Zveme Vás do zákulí českých továren, manufaktur a uměleckých a výrobních ateliérů. Vyzkoušíte si sami vyrobit designové produkty. Poznáte nevšední lidské osudy a unikátní prostory.

 

Zažít něco nového, načerpat inspiraci, odreagovat se. Každý výlet, workshop i přenáška má silný koncept zaměřený na určité výrobní odvětví (porcelán, papír, výroba piva aj.).Dáváme důraz na autentičnost a osobní přístup.

 

Podpořte české výrobky a lidi, kteří za nimi stojí. Spolupracujeme s téměř s pěti desítkami partnerů z řad výrobců a designérů. Proto je naše nabídka pestrá a neustále ji rozšiřujeme. 

Dovýroby

V průběhu cesty projekt představuje sériovou výrobu v komparaci s výrobou menších manufaktur a ateliérů. Upozorňujeme na kvalitní české designové značky a sdílíme jejich příběhy, cestu výrobku, kterou překonává, než dorazí ke spotřebiteli.

Mnoho tradičních českých továren a manufaktur po revoluci zaniklo, proto chceme vyzdvihnout ty, které úspěšně bojují s importem ze zahraničí a reprezentují tak Českou republiku.

Nakolik se veřejnost zajímá o způsob, jak a kde byly věci vyrobeny? Link na záznam z pořadu radia Vltava, kde Kateřina s Lenkou o tomto tématu hovořili s Petrou Švecovou.

FORBES

Dovýroby

CZECH DESIGN

Dovýroby

DESIGN CABINET

Dovýroby

DESIGN MAGDovýroby